Dom w Konstancinie – luksusowa alternatywa dla zgiełku miasta

O własnym domu marzy wielu i wielu to marzenie realizuje. Marzenie o domu w Konstancinie to coś więcej. Wraz z domowym zaciszem można zyskać coś bezcennego. Niepowtarzalną atmosferę tego przepełnionego historią miejsca. Komfort i spokój zielonego uzdrowiska połączony z bliskością Warszawy. A także luksus i prestiż mieszkania w tej najbardziej znanej willowej dzielnicy w Polsce, jaką jest Konstancin-Jeziorna.

Jeśli mieszkać w Konstancinie to tylko w willi. Tak i nie. Dom jest przecież tam, gdzie jesteśmy my i nasi najbliżsi – gdzie czujemy się – nomen omen – jak w domu. Dla wielu dom jednorodzinny przestał być już spełnieniem marzeń i bardziej cenią sobie rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne. Szukając własnego miejsca na ziemi – własnego domu – spoglądają więc na kompleksy mieszkalne. Często w tym wypadku nie bez znaczenia jest również poczucie wspólnoty z innymi mieszkańcami połączone z prywatnością, komfortem i anonimowością własnej przestrzeni. Bardziej świadomy wybór nie oznacza jednak, że nie może być to dom luksusowy.

Twój dom w Konstancinie, czyli apartamenty prime

Jeśli dom jednorodzinny czy zabytkowy dworek to jednak trochę za dużo, ale marzy nam się odrobina luksusu i codzienny spacer po Parku Zdrojowym oraz wizyta w tężni solankowej odpowiedzią może być zakup apartamentu prime. Nasz nowy dom w Konstancinie – o podwyższonym standardzie, będzie doskonałym kompromisem i pozwoli cieszyć się wyjątkowym sąsiedztwem zabytkowych willi, parków, ale także bliskością Warszawy.

Wille Tercja doskonałe połączenie klasyki i nowoczesności

Klasyczna elewacja budynku

Klasyczna elewacja budynku, która nawiązuje do XIX–wiecznej architektury może skrywać naprawdę nowoczesną, minimalistyczną czy zupełnie nieoczywistą aranżację wnętrz. Takie możliwości daje między innymi kompleks Wille Tercja. Wybudowany w 2008 roku swoje nowe życie dostał 10 lat później, aby obecnie cieszyć oko przechodniów i rozpieszczać mieszkańców.
Trzy kameralne budynki z pięknym dziedzińcem i ogrodem to wyjątkowa propozycja dla wyjątkowo wymagających, którzy poszukują własnego domu w Konstancinie. Za klasyczną fasadą skrywają się nowoczesne technologie budowlane i nowoczesne rozwiązania, a także funkcjonalność, które podwyższają standard i komfort mieszkania. Znajdziemy je zarówno w apartamentach, jak i częściach wspólnych, a nawet pomieszczeniach technicznych i na posesji.

Do standardowych cech należą między innymi: indywidualna klimatyzacja w każdym apartamencie, eleganckie windy i reprezentacyjny hall, garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem, monitoring ogrodzonej posesji czy nowoczesna kotłownia.

Wille Tercja to jednak coś więcej. To ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (3m w świetle), których wyjątkową ozdobą są wysokie termoizolowane drewniane okna. To nie tylko nawiązanie do stylu klasycznego, ale także niecodzienna możliwość doświetlenia pomieszczeń naturalnym światłem, co sprawia, że przestrzeń wydaje się optycznie jeszcze większa, a samo wnętrze nabiera lekkości. Sielanka Konstancina przenika do wnętrz. Ponadstandardowa jest również powierzchnia tych apartamentów (150, 180, 300, 344 m²). A do tego możliwość wyboru pomiędzy apartamentem jedno- lub dwu poziomowym, lub takim z antresolą. Dlatego niezależnie od tego, czy mieszka w nich singiel, para, nuklearna czy wielopokoleniowa rodzina – każdy ma możliwość stworzenia tu swojego wymarzonego domu w Konstancinie.

Czym natomiast kusi sam Konstancin? Wspomniana już niewielka odległość od stolicy (do centrum Warszawy jest tylko 20 km), wszechobecna zieleń, możliwość obcowania z historią i kulturą. Sąsiedztwo licznych placówek edukacyjnych, sportowych, medycznych czy komercyjnych pozwala na stworzenie wygodnego życia i prawdziwego domu poza zgiełkiem miasta.