Ekskluzywne osiedle willowe w Konstancinie – poznaj Wille Tercja

Zaciszne zielone otoczenie, a jednocześnie wygodny dojazd do centrum stolicy. Spełnienie marzenia o własnym domu na obrzeżach miasta, ale w eleganckim standardzie. Klasycystyczna architektura połączona z nowoczesnymi technologiami wykonania. Poznaj ekskluzywne osiedle willowe w podwarszawskim Konstancinie – Wille Tercja.

Własna willa w Konstancinie?

Konstancin-Jeziorna – miasto położone w województwie mazowieckim, 20 km od centrum Warszawy. Otoczone terenami zielonymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, o uzdrowiskowym charakterze, a jednocześnie dobrze skomunikowane ze stolicą. Okolica znana z willowej zabudowy to dobre miejsce na mieszkanie dla osób, które chcą cieszyć się spokojem i komfortem mniejszej miejscowości, nie rezygnując jednocześnie z wygodnej bliskości dużego miasta. Ekskluzywne osiedle Wille Tercja – daje coś jeszcze: możliwość zamieszkania w jednym z luksusowych apartamentów na kameralnym osiedlu o ciekawej architekturze.

Nowoczesna technologia, tradycyjna architektura

Wille Tercja to kompleks trzech budynków inspirowanych architekturą zabytkową, w których znajduje się w sumie 12 apartamentów od 150 do 344 m². Mamy więc mieszkania o powierzchniach domu, ale w ramach niedużego osiedla z zagospodarowanym terenem, którego centralny punkt zajmuje kwadratowy dziedziniec. To właśnie dookoła niego wzniesione są wille o unikalnej elewacji utrzymanej w klasycystycznym stylu. Ich forma jest symetryczna, uporządkowana, z mansardowym dachem i balkonami na narożnikach. Nowoczesna inwestycja inspirowana XIX-wieczną zabudową, z jednej strony wyróżnia się na tle innych budynków w okolicy, z drugiej – wpasowuje w klimat Konstancina.

Komfort prestiżu

Dobry wygląd to oczywiście nie wszystko. O prestiżu apartamentów decyduje nie tylko projekt nawiązujący do zabudowy dworkowej, przypominający okoliczne zabytki, ale też rozwiązania przewidziane z myślą o komforcie przyszłych właścicieli lokali i możliwościach wykończenia luksusowych aranżacji. To także dobrze przemyślane powierzchnie wspólne i technologie, które gwarantują wygodną eksploatację.

Mieszkanie jak dom

W kompleksie Wille Tercja zaprojektowano apartamenty o powierzchniach 150, 180, 300 i 344 m² z wysokimi sufitami oraz drewnianą stolarką okienną. Niektóre lokale posiadają antresole, inne są dwupoziomowe; mamy więc mieszkania, ale o parametrach wnętrza domu, które oferują przestrzeń dla rodzin – nawet wielopokoleniowych. Zyskujemy prestiż i komfort posiadania dużej powierzchni typowej dla zabudowy jednorodzinnej, jednak bez konieczności realizacji inwestycji we własnym zakresie i późniejszego dbania o utrzymanie nieruchomości. W standardzie przewidziano indywidualną klimatyzację w każdym apartamencie, windy i reprezentacyjny hall, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz dodatkowo miejsca naziemne. Posesja jest ogrodzona, a monitoring zapewnia podwyższone bezpieczeństwo mieszkańców i mienia.

Chociaż Wille Tercja to nowy element zabudowy w Konstancinie-Jeziornie, wybrana architektura idealnie wpasowuje się w historyczny aspekt okolicy i z pewnością uatrakcyjnia miasto.