Inwestor

MIX GROUP to jeden z najdłużej działających deweloperów w Krakowie, z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie budowy i wynajmu powierzchni biurowych. Do tej pory Grupa zrealizowała projekty o łącznym metrażu ok. 60 tys. mkw. Aktualnie spółki z Grupy są właścicielami 7 obiektów biurowych z powierzchniami handlowo-usługowymi.  MIX Group oferuje biurowce  klasy A i B, które nie tylko pozwalają na rozwój firmy w obrębie jednego obiektu, ale także gwarantują atrakcyjną lokalizację w różnych częściach Krakowa.  Dodatkowo Mix Group to jedyny deweloper, który oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu dla swoich najemców. Jako pierwszy deweloper biurowy w Krakowie bierze udział w projekcie „Pasieka Kraków” lokując pasieki na dachach swoich biurowców.

Poza projektami biurowymi, Mix Group zrealizowała w Konstancinie Jeziorna inwestycję ekskluzywnych apartamentów o wyjątkowych walorach i standardzie. W planach są kolejne inwestycje o różnym charakterze i lokalizacji.

Inwestycje Mix Gropu to ciekawa architektura, funkcjonalność powierzchni, łatwość aranżacji i dopasowania zastosowanych rozwiązań do wymagań klientów. Każda nowa inwestycja powstaje przy użyciu nowoczesnych technologii z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i ekologii.

Poza projektami deweloperskimi Mix Group jest partnerem Play i prowadzi sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. W Krakowie prowadzi także działalność handlową w ramach spółki Mix Meble sp. z o.o. posiadającej znany salon meblowy

Galeria realizacji