Mieszkanie w Konstancinie – czyli nie tylko domy i dworki.

Konstancin-Jeziorna to jedna z najbardziej znanych dzielnic willowych w Polsce. Bogata historia, piękne tereny zielone, w tym Park Zdrojowy z tężnią solankową, a także bliskość Warszawy sprawiają, że jest to prestiżowe miejsce z urokliwym klimatem. Dlatego, szukając swojego M w stolicy lub na jej przedmieściach, warto spojrzeć nieco dalej i rozważyć zakup mieszkania w Konstancinie.

Konstancin-Jeziorna większości kojarzy się z uzdrowiskiem oraz XIX-wiecznymi dworkami i willami. Jednak nie każdy, kto chciałby zamieszkać w Konstancinie, marzy o posiadaniu willi, dworku czy budowie domu. Należy pamiętać, że zakup takiej inwestycji wiąże się z wieloma wyzwaniami, a także, właśnie ze względu na prestiżową i historyczną lokalizację, obowiązkami. Jeśli budynek ma status zabytku, pozostaje pod opieką konserwatora, co nakłada na właściciela konkretne zobowiązania i ogranicza możliwość swobodnego korzystania z nieruchomości.

Mieszkania w Konstancinie, czyli złoty środek

Opcją, którą na pewno warto wziąć pod uwagę, jest zakup mieszkania w Konstancinie. Tym, którzy marzą o historycznym sielskim klimacie słynnego uzdrowiska, zielonym otoczeniu parków i bliskości tętniącej życiem stolicy, Konstancin ma do zaoferowania apartamenty prime w nowoczesnych budynkach o wyjątkowej architekturze nawiązującej do stylu XIX-wiecznej zabudowy. Jedną z takich inwestycji, która wyróżnia się na tle pozostałych, jest kompleks trzech kameralnych budynków, w których mieści się tylko dwanaście luksusowych apartamentów i którego centrum stanowi piękny prywatny dziedziniec – Wille Tercja.
Dworkowa fasada kompleksu Wille Tercja idealnie komponuje się z otoczeniem Konstancina, a jego wnętrze skrywa eleganckie i nowoczesne rozwiązania zastosowane nie tylko w poszczególnych mieszkaniach, ale także powierzchniach wspólnych, pomieszczeniach technicznych i na terenie posesji, zapewniając mieszkańcom wygodę i funkcjonalność.

Mieszkanie w Konstancinie – dla tych, którzy kochają przestrzeń

Już samo położenie i status uzdrowiska są wystarczającym powodem, aby chcieć przeprowadzić się do mieszkania w Konstancinie. Bliskość Warszawy (tylko 20 km od centrum) pozwala na swobodne pokonywanie trasy w obie strony, a co za tym idzie połączenie intensywnego nowoczesnego życia – prywatnego, rodzinnego i zawodowego – z potrzebą spokoju, relaksu i wyciszenia z dala od zgiełku miasta.
Do pieszych czy rowerowych wycieczek zachęcają urokliwe tereny Parku Zdrojowego oraz Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. A jeśli to za mało zawsze można wyjść do prywatnego ogrodu lub odpocząć na tarasie czy balkonie. Wille Tercja to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego nabywcy, który szuka czegoś więcej. To doskonałe połączenie przeszłości z przyszłością, dzięki któremu, mieszkając w Konstancinie, można poczuć się jak w domu.

Mieszkania w Konstancinie dla wymagających

Możliwości, jakie oferują mieszkania w tej inwestycji, sprawiają, że nawet najbardziej wymagający dostosują wybrane M do własnych potrzeb. Na co na pewno warto zwrócić uwagę to wysokie termoizolowane drewniane okna, dzięki którym pomieszczenia są doskonale doświetlone. W każdym z nich  można podziwiać piękne naturalne światło, co w połączeniu z ponadstandardową wysokością pomieszczeń (3m w świetle) daje niesamowite wrażenie przestrzeni.

 

Zacznij od wyboru ilości poziomów. Jeden czy dwa – a może opcja z antresolą? Ten wybór zdeterminuje, czy do mieszkania będzie przynależał balkon, czy taras. Cztery, pięć, a może siedem pokojów? W Wille Tercja możesz wybierać spośród niestandardowej powierzchni mieszkań (150, 180, 300, 344 m²). Taki metraż to również gwarancja doskonałej ustawności poszczególnych pomieszczeń, a co za tym idzie ich funkcjonalności oraz możliwości zastosowania nieoczywistych aranżacji, aby przestrzeń inwestycji stała się twoim wymarzonym mieszkaniem w Konstancinie.